Робота «Школи миру» була ініційована громадськістю під егідою Федерації всесвітнього миру в 2014 р. Реалізовує цю ініціативу Всеукраїнська молодіжна федерація молоді за мир у партнерстві з іншими організаціями. У Школі відбувається навчання дітей, які, після проходження курсу та практичного втілення отриманих знань через реалізацію власних миротворних ініціатив, стають Юними послами миру.

• Набір у Школу миру

До участі в роботі Школи миру запрошуються загальноосвітні навчальні заклади та їхні учні 13-18 років.