Тренінг "Толерантність"

Середа, 18 березня 2015 22:00

18 березня 2015 року в Гімназії "Діалог" проводилась чергова зустріч учасників Школи миру - відбувся тренінг "Толерантність".

18 березня в Гімназії "Діалог" проводилась чергова зустріч учасників Школи миру. Цього разу учні взяли участь в тренінгу "Толерантність", на якому більш глибоко могли задуматись про саме поняття толерантності і навчитись яким чином вони можуть практикувати толерантність у своєму житті.

Також  учні підготували свої проекти про миротворчу діяльність, які будуть захищати.

Очікується проведення тренінгу на наступному занятті Школи миру про спілкування та взаємодію, в якому будуть брать участь також струденти-іноземці, які приїдуть в Україну під час канікул.

2015.03.18 peace school lesson tolerance training 01

2015.03.18 peace school lesson tolerance training 02