Конференція у Будинку вчителя

Четвер, 19 березня 2015 22:00

19 березня в Будинку Учителя, відбулася конференція, на якій представники асоційованих шкіл ЮНЕСКО м. Києва презентували свої проекти, присвячені встановленню миру в Україні. Серед них також було кілька навчальних закладів, які беруть участь у Школі Миру.

Після закінчення конференції представники навчальних закладів підписали лист-звернення на 6-ти мовах, у якому вони звертаються до керівників держав за підтримкою у вирішенні збройного конфлікту на сході України. Звернення буде надіслано посольствам цих країн з подальшою доставкою керівникам держав. Цей лист-звернення є втіленням прагнення молоді України до відновлення миру в країні та спробою зробити у це свій внесок.