Всі на суботник: Прибирання Оболонської набережної

Субота, 04 квітня 2015 21:00

4 квітня корейсько-японські волонтери разом з українськими волонтерами вийшли на суботник.

В суботу 4 квітня корейсько-японські волонтери разом з українськими волонтерами та Комунальне підприємство «Плесо» разом вийшли на суботник.

Волонтери прибрали сміття на оболонській набережній біля церкви.

Не зважаючи на прогнози про холодну та дощову погоду день був сонячний та теплий і тому волонтери змогли прибрати велику територію досить швидко та з радістю потрудилися, щоб наше місто стало більш чистим та затишним.

В кінці за гарну роботу волонтерів пригостили польовою кашею та чаєм.