Підсумкове заняття - захист проектів учасниками Школи миру

Четвер, 16 квітня 2015 21:00

16 квітня в 291 школі зібралися учні-учасники Школи миру для захисту  реалізованих проектів школи чи власних проетів. Було 14 шкіл учасників, захищалося всього 17 проектів.

Комісія уважно розглядала та оцінювала кожен. Були представлені на конкурс дуже цікаві та оригінальні проекти на різні тематики : екологія, освіта, історичні дослідження, проекти допомоги. Багато учасників досить творчо підійшли до організації та проведення проектів.