Поїздка до Дитячого Будинку в м.Городня

Субота, 09 травня 2015 21:00

Волонтери Школи миру відвідали дитячий будинок в місті Городня Чернігівської області.

Спочатку заїхали в Метро купили дітям солодощі, фрукти, канцтовари, а також необхідні засоби гігієни - шампуні, мило, зубні пасти та інше. Потім стояв довгий шлях і нарешті ми добралися в Городню.

Діти зустріли нашу делегацію з радістю повели показувати кімнати де живуть, подарували квіти зробити своїм руками з паперу. Потім для самих маленьких діток волонтери проводили Кельні-клас ліплення фігурок з глини в формочках в стилі Трипільської культури, після мастеркласу пригостили діток привезеними солодощами і напоями, подарували їм альбоми, фарби, пластилін, зошити.

Потім зустрілися з випускниками, наші дівчатка студентки волонтерки з КНЕУ поділилися тим як їм краще підготуватися до ЗНО і вступити туди куди діти хочуть, розповіли про портал який створив їх університет для допомоги в надходженні. Так як дорога не близька старшокласників незабаром нас провели назад на Київ з побажаннями щоб ми знову приїжджали до них в інтернат і стали їхніми друзями. Спасибі всім хто підтримав цей проект і подарував трохи любові дітям.