Тренінг для волонтерів "Основи медіаграмотності"

Середа, 24 червня 2015 21:00

Планова зустріч волонтерів організації "Федерація молоді за мир" відбулася 24 червня.

Були обговорені плани на наступне півріччя, розглянуті відповідальності волонтерів на проектах. А також основною темою став тренінг для волотерів з основ медіаграмотності. На цьому тренінгу волонтери вчилися практично як оцінювати різні інформаційні джерела, за якими критеріями, як відрізняти "джинсу", фейки, пропаганду та виявляти методи маніпуляцій на свідомість людей. Завдяки медіаландшафту усіх відомих молоді ЗМІ більше зрозуміли які сили та інтереси мають вплив на формування суспільної думки. В кінці молодь зробила висновки, що необхідно робити для захисту від маніпуляцій і як критично переосмислювати та сприймати всю інформацію що надходить ззовні.