Творчі естафети для дітей-переселенців в літньому таборі

Неділя, 19 липня 2015 21:00

Вонтери навідалися до літнього для дітей-переселенців на базі спортивного комплексу в м.Києві.

Дитячий табір на базі спортивного комплексу в м.Києві організовний спеціально для дітей з сімей вимушено переселених осіб. Щодня до табору приходять волонтери, громадські активісти, щоб проводити з дітьми різні заняття, ігри, майстеркласи і щоб зробити їх перебування в таборі більш веселим та яскравим. Федерація молоді за мир провела творчі естафети для дітей, через які вони вчилися працювати в команді, швидко приймати рішення в команді, творчо підходити до виконання завдань.

Всі учасники весело провели час. Далі подібні естафети будуть проводитися для інших загонів дітей цього літнього табору.