Cвято столичної молоді «Юнь Києва запрошує»

П'ятниця, 30 вересня 2016 12:43

24 вересня у Центральному парку культури та відпочинку «Маріїнський» пройшло традиційне свято столичної молоді «Юнь Києва запрошує».

Цього року свято проходило як завжди насичене великою кількістю учасників, які представляли свої організації, проводили різні ігри, квести, майстер-класи. Соціальні служби різних районів міста, різні громадські організації, благодійні фонди презентували свої послуги мешканцям столиці. Особливо це стосувалося багатодітних сімей,  сімей що опинилися в складних життєвих обставинах, внутрішньо переміщених осіб, сімей учасників АТО, а також дітей та молоді з інвалідністю. Активне дозвілля також було організовано Скаутськими організаціями, де учасники могли екстремально відпочити. На сцені відбувався концерт творчих молодіжних дитячих колективів столиці. Всі учасники свята мали змогу отримати багато вражень, корисної інформації, навчитись створювати своїми руками цікаві речі, а також багато цінних призів та подарунків.

Федерація молоді за мир проводила майстер-клас з виготовлення листівок з паперових серветок на тему миру. До нас завітало багато учасників, особливо багато було сімей. Батьки разом з дітьми могли долучитися до виготовлення листівок, що сприяло спільному корисному  проведенню часу родинами. Роблячи корисні справи разом ми вчимося будувати мир та гармонію в наших стосунках, в  нашому місті і в країні. Викладаємо зроблені  на згадку  фото тут. Дякуємо всім учасникам та організаторам заходу.