Заняття "Мир залежить від нас"

Неділя, 26 лютого 2017 14:15

15 лютого 2017 року у Київському міському будинку вчителя відбулося чергове заняття «Школи миру». Заняття відвідали понад 68 учнів із 17 шкіл міста Києва. Для учнів було проведено тренінгове заняття "Мир залежить від нас"

Друге за рахунком заняття "Школи миру" у 2017 році поєднало майже 70 учасників з різних шкіл Києва. Серед учасників були і нові учні, які приєдналися, щоб познайомитися і дізнатися про діяльність руху юних посланців миру. Нове заняття було цікаве тим, що усім учасникам об'єднаним у дев'ять команд, постала мета розробити макет захисту імітованого світу і пройти випробування конструкції кожної команди у фіналі. Команди отримали деякі знаряддя для побудови макету і лімітований час на виконання. Це завдання було гарним тренуванням і можливістю випробування на кмітливість, вміння почути думку кожного і досягти  єдності, швико реалізувати завдання заради спільної мети. Майже усі команди блискуче вопралися і пройшли випробування на міцність. Звичайно, завдання було лише тренуванням у штучних умовах, але наостанку усі учасники отримали домашнє завдання. Кожен учень обміркував та записав для себе два-три вчинка які здатні вдосконалити або покращити власне життя, життя сім'ї і суспільства навколо себе. До наступного заняття через місяць треба виконати власні побажання покращити себе і світ. Після заняття учасники обмінялися один з одним долоньками дружби і робили фото напам'ять.