Дискусійний клуб "Філософія культури миру"

Вівторок, 28 лютого 2017 10:24

22 лютого 2017 року у Національному музеї історії України у другій світовій війні відбувся дискусійний клуб "Філософія культури миру". У зустрічі прийняли участь 35 учнів з 10 шкіл Києва.

Теми дискусій:

1. Повага до життя та гідності кожної людини без дискримінації та упереджень

2. Практика активного ненасильства, заперечення насильства в усіх формах: фізичного, психологічного, економічного і соціального

3. Відповідальне ставлення до створення сім’ї та батьківства; міцна сім’я як основа міцного та процвітаючого суспільства.