Алея Миру в Музеї війни

Понеділок, 17 квітня 2017 11:19

11 квітня учасники проекту “Школа миру” висадили Алею Миру у Національному музеї історії  України у другій світовій війні. Акцію було приурочено до Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських таборів.

Керівництво музею влаштувало для учнів київських шкіл екскурсію, під час якої  Дмитро Гайнетдінов розповів про історію 10-ти в’язнів, які втекли з табору  на німецькому літаку “Хейнкель”. Після чого  учасники разом з однолітками з Швейцарії із завзяттям взялись за висадку Алеї миру.

У світлі останніх новин про загострення конфлікту на Сході країни, діти більш за все бажали дати початок новому життю. Напередодні вони самі збирали макулатуру, щоб придбати дерева для висадки.

Нехай же ця Алея миру з плакучої горобини спонукає всіх відвідувачів музейного комплексу пам’ятати тих, хто загинув захищаючи мир, та надає ще більше сил, щоб зберегти мирне майбутнє для теперішніх та наступних поколінь!