Школа Миру на проекті М18

Вівторок, 14 листопада 2017 12:11

12 листопада учасники руху «Діти –посли миру» та Школи Миру взяли участь у Київському дитячо –юнацькому форумі М18 «МЕНШІ 18 – МИ МОЖЕМО БІЛЬШЕ!», який відбувся  у Київський міський державній адміністрації. Федунова Тетяна Миколаївна, директор спеціалізованої школи №85 представила проект на круглому столі  «Розвиток громадянської активності дітей і молоді: методи і можливості».

В колонній залі міської адміністрації на одній з багатьох локацій форуму було організовано акцію «Я віддаю свій голос за мир!» Сотні дітей залишили свої долоньки з своїми думками щодо миру.