Телефон » (044) 587-80-28

  • Конгрес Юних посланців миру

  • Конгрес Юних посланців миру

  • Конгрес Юних посланців миру

  • Конгрес Юних посланців миру

  • Школа миру

  • Школа миру

  • Школа миру

  • Школа миру

prev next

Місія Школи

Виховання молоді країни на засадах культури миру.

Мета Школи

Створення мережі Юних і Молодіжних послів миру та мережі Шкіл миру, які поширюватимуть культуру миру та формуватимуть миротворний імідж України.

Завдання Школи

- виховання характеру людини-миротворця;
- формування внутрішніх якостей зрілої особистості, здатної взяти на себе відповідальність за побудову миру в сім’ї, країні та світі;
- формування в дітей і молоді активної громадської позиції;
- сприяння втіленню цінностей Юних послів миру в життя;

Учасники Школи

Навчання в «Школі миру» проводиться на добровільних засадах і є безкоштовним. До участі в роботі Школи запрошуються загальноосвітні навчальні заклади та їхні учні 13-18 років.

Міжнародна зустріч послів миру в університеті “Україна”

Понеділок, 25 березня 2019 09:43

12 березня 2019 року Федерація Всесвітнього миру організувала зустріч для послів миру та молодіжних послів миру. Подія відбулася у стінах чудового закладу — відкритого міжнародного університету розвитку людини “Україна”, який вважається осередком розвитку спорту, волонтерського та скаутського молодіжних рухів.


Учасниками зустрічі були викладачі та студенти університету “Україна” та інших учбових закладів. До заходу також завітали волонтери та молодіжні посли миру з інших куточків світу: Північної та Південної Америки, Європи, Африки та Азії, що додало події ще більшої колоритности.

Молодіжні посли миру мали можливість презентувати звіти про свою волонтерську, доброчинну діяльність. Зокрема, представники з університету “Україна” звітували про проекти, направлені на підтримку студентів-мусульман та міжкультурний обмін.

Студенти Києво-Могилянської академії розповіли про модель “G20 Youth Model” для формування молодих лідерів зі світовим баченням.

Молодіжний посол миру з США поділився досвідом участі у волонтерських заходах в різних містах України та познайомив учасників з американською культурою.

Зустріч була плідною, адже допомогла миротворцям більше познайомитися, спланувати подальші кроки, отримати пропозиції щодо подальшої співпраці. Учасники могли підтримати один одного у суспільно корисній діяльності та відчути себе активною частиною глобального миротворчого руху.

 

© 2014-2016 Школа миру  Peace School