Подія: V Конгрес юних посланців миру «Усім світом – за мир!»

Понеділок, 17 вересня 2018 17:08

Час та місце проведення: 20 вересня 2018 року з 15.00 до 17.30 у Національному музеї історії України у Другій світовій війні за адресою: вул. Лаврська, 27.

Мета проведення: захід спрямований на залучення молодих людей з інноваційним баченням до процесів формування концептуальних засад оновлення міжнародних миротворчих інститутів. Конгрес пройде під гаслом «З Україною в серці, МИР понад усе!». Під час заходу активні учасники «Школи миру» будуть відзначені почесним званням «Юний Посол Миру».

Організатори: спеціалізована школа №85 міста Києва, школи-учасники проекту Асоційованих шкіл ЮНЕСКО за підтримки ГО «Федерація всесвітнього миру», ГО «Федерації молоді за мир», Міністерства освіти і науки України, Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації.

Щороку з нагоди відзначення Міжнародного дня миру Організація Об'єднаних Націй закликає всі народи світу згадати їхню загальну людську природу і об'єднатися, щоб побудувати мирне майбутнє для всіх країн та людей. ООН закликає всіх нас дотримуватися обіцянки глобального припинення вогню, ведення військових дій та відмови від насильства протягом цієї доби.

На цьогорічному п’ятому ювілейному Конгресі юних посланців миру, який приурочено до Міжнародного дня миру, візьмуть участь учасники громадського руху «Діти – посли миру», представники міжнародних організацій, державних установ, Посли миру, київські освітяни, школярі та їхні батьки. Під час проведення заходу будуть представлені звіти учасників руху про діяльність та проекти, які вони впроваджували у своїх школах протягом року.

Громадський рух «Діти – посли миру» - це активно діючий рух юних лідерів, які навчаються та водночас просувають у суспільство ідею загального миру на Землі через взаємний діалог, співпрацю та консолідацію зусиль з відповідною активною громадянською позицією. Рух було започатковано 22 вересня 2014 року на першому Міжнародному конгресі юних посланців миру за ініціативи представників Корпусу юних послів миру спеціалізованої школи № 85 міста Києва. Концепція та Декларація громадського руху були схвалені міжнародною конференцією «Історичні витоки української миротворності» (24 жовтня 2014 року).

Зареєструватися для участі у Конгресі можна за посиланням: