Робота «Школи миру» була ініційована громадськістю під егідою Федерації всесвітнього миру в 2014 р. Реалізовує цю ініціативу Всеукраїнська молодіжна федерація молоді за мир у партнерстві з іншими організаціями. У Школі відбувається навчання дітей, які, після проходження курсу та практичного втілення отриманих знань через реалізацію власних миротворних ініціатив, стають Юними послами миру.

Завдання Школи:

Щоб стати учасником роботи Школи, необхідно зареєструватися на сайті.

Програма навчання включає:
- вісім практичних занять; курс розрахований на навчальний рік - з вересня по травень (1 заняття один  раз на місяць);
- практичні тренінги й заняття по розробці та втіленню власних проектів учнями Школи миру;
- індивідуальна робота зі школами та учнями.

Для отримання звання «Юний посол миру» учасникам Школи необхідно:
    - пройти курс занять;
    - розробити та втілити власний проект;
    - відповідати цінностям Юних послів миру, що має підтверджувати рекомендація вчителя освітнього закладу, де навчається кандидат.

Нагородження званням «Юний посол миру» відбувається 21-го вересня в Міжнародний День миру на конгресі Юних послів миру, на якому підбиваються підсумки діяльності Школи.

• Подія: V Конгрес юних посланців миру «Усім світом – за мир!»

Час та місце проведення: 20 вересня 2018 року з 15.00 до 17.30 у Національному музеї історії України у Другій світовій війні за адресою: вул. Лаврська, 27.

Мета проведення: захід спрямований на залучення молодих людей з інноваційним баченням до процесів формування концептуальних засад оновлення міжнародних миротворчих інститутів. Конгрес пройде під гаслом «З Україною в серці, МИР понад усе!». Під час заходу активні учасники «Школи миру» будуть відзначені почесним званням «Юний Посол Миру».

Організатори: спеціалізована школа №85 міста Києва, школи-учасники проекту Асоційованих шкіл ЮНЕСКО за підтримки ГО «Федерація всесвітнього миру», ГО «Федерації молоді за мир», Міністерства освіти і науки України, Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації.

• Дебати

Запрошуємо учасників "Школи миру" взяти участь у дебатах Школи миру, які відбудуться 16 травня о 15:00 у спеціалізованій школі №85 м. Києва (пр-т Голосіївський, 36; ст.метро Деміївська).

• Набір у Школу миру

До участі в роботі Школи миру запрошуються загальноосвітні навчальні заклади та їхні учні 13-18 років.