Телефон » (044) 587-80-28

  • Конгрес Юних посланців миру

  • Конгрес Юних посланців миру

  • Конгрес Юних посланців миру

  • Конгрес Юних посланців миру

  • Школа миру

  • Школа миру

  • Школа миру

  • Школа миру

prev next

Місія Школи

Виховання молоді країни на засадах культури миру.

Мета Школи

Створення мережі Юних і Молодіжних послів миру та мережі Шкіл миру, які поширюватимуть культуру миру та формуватимуть миротворний імідж України.

Завдання Школи

- виховання характеру людини-миротворця;
- формування внутрішніх якостей зрілої особистості, здатної взяти на себе відповідальність за побудову миру в сім’ї, країні та світі;
- формування в дітей і молоді активної громадської позиції;
- сприяння втіленню цінностей Юних послів миру в життя;

Учасники Школи

Навчання в «Школі миру» проводиться на добровільних засадах і є безкоштовним. До участі в роботі Школи запрошуються загальноосвітні навчальні заклади та їхні учні 13-18 років.

Заняття Школи миру 4 лютого 2015 р. в 85 школі

Середа, 04 лютого 2015 22:00

4 лютого 2015 р. на базі Київської школи № 85 пройшло заняття Школи миру. Участь взяли близько 50 осіб представників різних шкіл м.Києва.

4 лютого 2015 р. на базі Київської школи № 85 пройшло заняття Школи миру. Участь взяли близько 50 осіб представників різних шкіл м.Києва.

На зустрічі організаторами від Школи миру Ільїним Михайлом було проведено ознайомлення учасників з програмою Школи миру на 2015 рік і про її основні напрямки діяльності, також  які умови отримання звання Юний Посол Миру, а Машир Наталією була надана інформація про конкурс проектів 2015 року. Також організаторами був презентований інтернет-сайт Школи миру http://peacemaker.net.ua.

Партнери проекту Школи миру  КМЦС "Родинний дім", представник  Інна Душка, розповіла про  напрямки  діяльності їх організації і яким чином їх центр буде допомагати в роботі Школи миру.

Також Артемчук Наталія із Всеукраїнського молодіжного об'єднання підтримки вітчизняного виробника "Альтернатива", розповіла яку допомогу у сфері спілкування за допомогою сучасних технологій вони можуть предоставити для проведення онлайн -зустрічей під час проекту .

На останній зустрічі Школи миру  всім школам було дано невеличке домашнє завдання зробити  ролик/презентацію про діяльність свого навчального закладу у сфері служіння суспільству. Три школи показали та розповіли свої презентації.
Учні  школи № 85 англійскою мовою презентували діяльність свого навчального закладу.
Виступ учениці від Технологічного ліцею "ОРТ" був про благодійну діяльність ліцею.
Та Гімназії міжнародних відносин 323 познайомила всіх з історією своєї школи-ліцею.

Було прийнято рішення проводити загальні зустрічі раз на місяць, а протягом часу між зустрічами буде вестись індивідуальна робота із учнями та школами по проведенню програми з 12 тем курсу та по впровадженню власних волонтерських проектів.

 

© 2014-2016 Школа миру  Peace School