Робота «Школи миру» була ініційована громадськістю під егідою Федерації всесвітнього миру в 2014 р. Реалізовує цю ініціативу Всеукраїнська молодіжна федерація молоді за мир у партнерстві з іншими організаціями. У Школі відбувається навчання дітей, які, після проходження курсу та практичного втілення отриманих знань через реалізацію власних миротворних ініціатив, стають Юними послами миру.

Завдання Школи:

Щоб стати учасником роботи Школи, необхідно зареєструватися на сайті.

Програма навчання включає:
- вісім практичних занять; курс розрахований на навчальний рік - з вересня по травень (1 заняття один  раз на місяць);
- практичні тренінги й заняття по розробці та втіленню власних проектів учнями Школи миру;
- індивідуальна робота зі школами та учнями.

Для отримання звання «Юний посол миру» учасникам Школи необхідно:
    - пройти курс занять;
    - розробити та втілити власний проект;
    - відповідати цінностям Юних послів миру, що має підтверджувати рекомендація вчителя освітнього закладу, де навчається кандидат.

Нагородження званням «Юний посол миру» відбувається 21-го вересня в Міжнародний День миру на конгресі Юних послів миру, на якому підбиваються підсумки діяльності Школи.

• Набір у Школу миру

До участі в роботі Школи миру запрошуються загальноосвітні навчальні заклади та їхні учні 13-18 років.