Телефон » (044) 587-80-28

  • Конгрес Юних посланців миру

  • Конгрес Юних посланців миру

  • Конгрес Юних посланців миру

  • Конгрес Юних посланців миру

  • Школа миру

  • Школа миру

  • Школа миру

  • Школа миру

prev next

Місія Школи

Виховання молоді країни на засадах культури миру.

Мета Школи

Створення мережі Юних і Молодіжних послів миру та мережі Шкіл миру, які поширюватимуть культуру миру та формуватимуть миротворний імідж України.

Завдання Школи

- виховання характеру людини-миротворця;
- формування внутрішніх якостей зрілої особистості, здатної взяти на себе відповідальність за побудову миру в сім’ї, країні та світі;
- формування в дітей і молоді активної громадської позиції;
- сприяння втіленню цінностей Юних послів миру в життя;

Учасники Школи

Навчання в «Школі миру» проводиться на добровільних засадах і є безкоштовним. До участі в роботі Школи запрошуються загальноосвітні навчальні заклади та їхні учні 13-18 років.

Тренінг " Взаємодія"

Четвер, 02 квітня 2015 21:00

2 квітня 2015 року відбулася чергова зустріч Школи миру разом з волонтерами із Південної Кореї та Японії.

У Київському міському центрі «Родинний дім» 2 квітня 2015 року відбулася чергова зустріч Школи миру. У заході взяли участь 40 чоловік: 21 учень зі шкіл та гімназій міста Києва, 8 викладачів та 11 волонтерів із Південної Кореї та Японії.

На початку заняття директор центру, Галина Михайлівна Козлова, розповіла про діяльність центру та представила фахівців. Після цього було знайомство з іноземними  волонтерами і вони подарували всім учасникам запальний танок в сучасному стилі K-Pop.

Сама зустріч проводилась в формі тренінго-інтерактивного заняття на тему «Взаємодія». Учасники змогли ближче познайомитись та створити приємну емоційну атмосферу. За допомогою вправ  учасники опрацювали правила ефективного спілкування та здобули певних навичок для майбутньої ефективної комунікації.

Незважаючи на те, що в зустрічі брали участь іноземні волонтери, молодь швидко знайшла спільну мову.

А на завершення тренінгу учні та волонтери групами створили плакати, де вони відобразили світ єдності та вільного спілкування, світ без кордонів та воєн.

Атмосфера на занятті була настільки теплою, що учні і волонтери не хотіли навіть завершення зустрічі, але у всіх залишилась надія,  що вона відбудеться в недалекому майбутньому. 

В кінці заняття учні записали своє відео-звернення з питаннями до Джеремі Гіллі, засновника організації Pece one day та засновника Дня миру 21 березня. Будуть чекати на його відповіді в наступному відео-зверненні Джеремі до учнів на наступних заняттях.

 

© 2014-2016 Школа миру  Peace School