Телефон » (044) 587-80-28

  • Конгрес Юних посланців миру

  • Конгрес Юних посланців миру

  • Конгрес Юних посланців миру

  • Конгрес Юних посланців миру

  • Школа миру

  • Школа миру

  • Школа миру

  • Школа миру

prev next

Місія Школи

Виховання молоді країни на засадах культури миру.

Мета Школи

Створення мережі Юних і Молодіжних послів миру та мережі Шкіл миру, які поширюватимуть культуру миру та формуватимуть миротворний імідж України.

Завдання Школи

- виховання характеру людини-миротворця;
- формування внутрішніх якостей зрілої особистості, здатної взяти на себе відповідальність за побудову миру в сім’ї, країні та світі;
- формування в дітей і молоді активної громадської позиції;
- сприяння втіленню цінностей Юних послів миру в життя;

Учасники Школи

Навчання в «Школі миру» проводиться на добровільних засадах і є безкоштовним. До участі в роботі Школи запрошуються загальноосвітні навчальні заклади та їхні учні 13-18 років.

24 травня 2017 у медіа-центрі ГДІП відбулося заключне заняття «Школи миру» у 2016-2017 навчальному році

Понеділок, 29 травня 2017 17:43

24 травня 2017 р. у медіа-центрі ГДІП відбулося заключне заняття «Школи миру» у 2016-2017 навчальному році. Заняття відвідали понад 30 учнів із 11 шкіл м. Києва разом з педагогами, а також почесні гості, серед яких Посол Миру з Японії, Нобуко Оморі, представник інституту інновації змісту освіти Галина Коломоєць, представник ГО «Поруч», Христина Гиренко.

Після вітальних слів від голови правління Федерації всесвітнього миру Михайла Ільїна та голови координаційної ради Руху «Діти – посли миру» Тетяни Федунової, 11 шкіл презентували свої звіти у вигляді відеороликів про миротворну діяльність у своїх навчальних закладах протягом навчальному року.

Через відеоролики учні та педагоги мали можливість познайомитися з миротворною діяльністю, яку проводять в інших школах, таким чином поділившись досвідом та новими ідеями один з одним. 

За підсумками року кожна школа була народжена дипломом «Служіння заради миру» від Федерації всесвітнього миру та Федерації молоді за мир. 

Зустріч завершилася чудовою піснею Катерини Комар «Діти землі» у виконанні учнів школи №85.

 

© 2014-2016 Школа миру  Peace School