Телефон » (044) 587-80-28

  • Конгрес Юних посланців миру

  • Конгрес Юних посланців миру

  • Конгрес Юних посланців миру

  • Конгрес Юних посланців миру

  • Школа миру

  • Школа миру

  • Школа миру

  • Школа миру

prev next

Місія Школи

Виховання молоді країни на засадах культури миру.

Мета Школи

Створення мережі Юних і Молодіжних послів миру та мережі Шкіл миру, які поширюватимуть культуру миру та формуватимуть миротворний імідж України.

Завдання Школи

- виховання характеру людини-миротворця;
- формування внутрішніх якостей зрілої особистості, здатної взяти на себе відповідальність за побудову миру в сім’ї, країні та світі;
- формування в дітей і молоді активної громадської позиції;
- сприяння втіленню цінностей Юних послів миру в життя;

Учасники Школи

Навчання в «Школі миру» проводиться на добровільних засадах і є безкоштовним. До участі в роботі Школи запрошуються загальноосвітні навчальні заклади та їхні учні 13-18 років.

ІІІ Конгрес юних посланців миру «Усім світом – за мир!»

П'ятниця, 23 вересня 2016 05:41

21 вересня 2016 року у  Національному музеї історії України у Другій світовій війні відбувся ІІІ Конгрес юних посланців миру «Усім світом – за мир!». На цьогорічному конгресі, в якому взяли участь Посли миру, представники міжнародних організацій, державних установ, київські освітяни, школярі та їх батьки, учасники громадського руху «Діти – посли миру» представили свої звіти про миротворчу діяльність та проекти, які вони впроваджували у своїх школах протягом року. Конгрес приурочено до Міжнародного дня миру.


Організаторами Конгресу виступили спеціалізована школа №85 міста Києва та школи-учасники проекту Асоційованих шкіл ЮНЕСКО за підтримки Федерації всесвітнього миру, Федерація молоді за мир, Національного музею історії України у Другій світовій війні, Міністерства освіти і науки України, Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації.

Гостями Конгресу стали: Ільїн Михайло Вікторович, голова Федерації Всесвітнього миру в Україні, Рибченко Людмила Вікторівна, заступник генерального директора Національного музею історії України у Другій світовій війні, Ткаченко Вікторія Василівна, головний спеціаліст Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Польгуй Ольга Сергіївна, головний спеціаліст відділу загальної середньої освіти та виховної роботи управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації, Шелепницька Наталія Михайлівна, народна артистка України, Посол Миру, Кавалер ордена Святої Марії, Зузана Заланова, координатор Програми Волонтери ООН в Україні,  Чонг Чу Хьон, молодіжний посол миру (Корея), Патарськи Александар (радник посольства Республіки Болгарія в Україні), Бойко Олександр, голова правління Федерації молоді за мир у всьому світі, Саллям Саїд, посол миру, голова «Арабського дому в Україні», Крисько Михайло Олексійович, представник фонду «Пам'ять», представники Ради ветеранів.

Участь у заході взяли делегації 31 школа міста Києва, зокрема спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови №85, гімназія «Оболонь», гімназія «Діалог», НВК №167 з поглибленим вивченням німецької мови, НВК №176, ліцей №293, спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113, НВК №141 «ОРТ», спеціалізована школа  І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови №165, загальноосвітній навчальний заклад  І-ІІІ ступенів «Скандинавська гімназія», спеціалізована загальноосвітня школа №291, середній загальноосвітній заклад «Слов'янська гімназія», гімназія міжнародних відносин №323, спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови №211. Свої привітання учасникам Конгресу надіслали міжнародні партнери Руху з Ізраїлю, Вірменії та Білорусі.

Конгрес юних посланців миру «Усім світом – за мир!» пройшов під гаслом «Цілі сталого розвитку: структурні елементи  побудови миру» і був спрямований на залучення молодих людей з інноваційним баченням до процесів формування концептуальних засад оновлення міжнародних миротворчих інститутів. На Конгресі були відзначені почесним званням «Юний Посол Миру» активні учасники «Школи миру» та нагороджені переможці волонтерських проектів «Служіння заради миру».

Щороку з нагоди відзначення Міжнародного дня миру Організація Об'єднаних Націй закликає всі народи світу згадати їхню загальну людську природу і об'єднатися, щоб побудувати майбутнє, вільне від боротьби. Організація Об'єднаних Націй закликає всіх нас дотримуватися обіцянки глобального припинення вогню, ведення військових дій та відмови від насильства протягом цієї доби. 13 червня 2016 року у своєму Посланні з нагоди початку відліку 100 днів до Міжнародного дня миру Генеральний секретар ООН містер Пан Гі Мун зазначив: «Тема цього року — «Цілі сталого розвитку: структурні елементи  побудови миру» — говорить про те, що подолання злиднів, захист планети та забезпечення загального добробуту сприяють гармонії в усьому світі. Якщо ми працюватимемо гуртом, то, починаючи з забезпечення 24 годин миру 21 вересня, ми встановимо мир».

Під час Конгресу було проведено міжнародну миротворчу акцію «Парасольки миру» у Залі Слави.

Учасники Конгресу долучилися до акції «Дзвін Миру». Перший Дзвін Миру був встановлений в штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку в 1954 р. Він відлитий з монет, пожертвуваних дітьми всіх континентів, і є символом глобальної солідарності людей Землі. Він єтакож сплавом  орденів і медалів, іншіх почесних знаків людей багатьох країн. Напис на Дзвоні свідчить: «Хай живе загальний мир у всьому світі». Дзвін Миру лунав в актовій залі Конгресу переливами дитячих дзвіночків, змушуючи задуматися кожного над тим, який крихкий наш світ, а значить, його потрібно берегти.

Під час акції до Меморіального комплексу було передано Скатертину миру, яку діти з різних навчальних закладів міста створювали по клаптиках самотужки та оголошено про започаткування на базі музею війни  Школи миру.

Підсумковою резолюцією Конгресу учасники заявили про свою готовність втілювати ідеали життя заради інших, допомагаючи розв’язанню проблем, що стоять на шляху до миру в усьому світі; вивчати і успадковувати історичну мудрість пращурів , як основу для успішної самореалізації; розвивати повагу до людини та її життєвих цінностей; мотивувати себе на вміння навчатися впродовж життя; розвивати ключові компетенції людини ХХІ століття: особистість, іноватор, патріот. Учасники Конгресу вирішили продовжувати роботу громадського руху «Діти – посли миру», поширювати мережу «Школи миру» під гаслом «Все людство – єдина родина.Культура миру ХХІ століття», залучивши школи – партнери, а також сприяти організації та проведенню миротворних заходів та проектів, екологічних акцій, міжнародних проектів. Було прийнято рішення провести наступнийМіжнародний Конгрес юних посланців миру «Усім світом - за мир!» у вересні 2017 року.

Захід розпочався та завершився яскравим дійством – флеш-мобом «Голуб миру. З Україною в серці!» на головній площі Меморіалу.

 

Медіа

© 2014-2016 Школа миру  Peace School