Телефон » (044) 587-80-28

  • Конгрес Юних посланців миру

  • Конгрес Юних посланців миру

  • Конгрес Юних посланців миру

  • Конгрес Юних посланців миру

  • Школа миру

  • Школа миру

  • Школа миру

  • Школа миру

prev next

Місія Школи

Виховання молоді країни на засадах культури миру.

Мета Школи

Створення мережі Юних і Молодіжних послів миру та мережі Шкіл миру, які поширюватимуть культуру миру та формуватимуть миротворний імідж України.

Завдання Школи

- виховання характеру людини-миротворця;
- формування внутрішніх якостей зрілої особистості, здатної взяти на себе відповідальність за побудову миру в сім’ї, країні та світі;
- формування в дітей і молоді активної громадської позиції;
- сприяння втіленню цінностей Юних послів миру в життя;

Учасники Школи

Навчання в «Школі миру» проводиться на добровільних засадах і є безкоштовним. До участі в роботі Школи запрошуються загальноосвітні навчальні заклади та їхні учні 13-18 років.

Мир залежить від нас

П'ятниця, 23 лютого 2018 13:24

17 січня цього року в Київському міському будинку вчителя відбулася зустріч школи миру. В зустрічі взяли участь близько п’ятдесяти молодих українських активістів та двох волонтерок з Японії. Тема зустрічі була дуже актуальною в наш час: «Мир залежить від нас».

В ході проведених практичних зайнять молодь змогла отримати знання, уміння та навички з приводу розв’язання  різноманітних конфліктних ситуацій у стосунках з людьми. Як зазначили самі учасники цього заходу, дуже важливо було навчитися обирати ту стратегію виходу з конфлікту, яка дійсно допоможе його вирішенню.

Молодь залишилася дуже вдячною за надану їм можливість  вчитися більш ефективно спілкуватися з іншими людьми, демонструвати свої навички миротворчої діяльності, формувати свої загальнолюдські цінності, виховувати  бажання служити миру та піклуватися  не лише про своїх близьких, але й про інших. Також учасники дійшли до висновку, що мир не може бути побудований сам по собі, що для цього потрібні прагнення та дії з боку кожного з нас, і лише таким чином може сформуватися культуру миру на нашій планеті.

 

Медіа

Галерея зображень

© 2014-2016 Школа миру  Peace School